Facebook Gplus RSS
Home Blog o Legii Bezczelne władze bezsilni kibice
formats

Bezczelne władze bezsilni kibice

Published on 19 kwietnia 2012

Chyba wszyscy w ciemno możemy podpisać się pod pismem uprawniającym wpuszczenie 1548 kibiców Lecha Poznań na trybuny przy Łazienkowskiej. Oni przecież kupili bilety, załatwili pociągi, zwolnienia z pracy, szkoły. Wszyscy pragniemy oglądać mecze – patrz bezsensowny zakaz wyjazdu Legii na Puchar Polski, ale nie Wojewoda Mazowiecki czyli Pan Jacek Kozłowski, który znany jest z tego typu posunięć:  Decyzja Wojewody mecz z Koroną

Niestety bandy biurw i osób odpowiedzialnych za zakaz kibicowania Lechitów w tym meczu zapewne podjęły decyzję spontanicznie. Bez namysłu, w cichych zamkniętych pokojach. Fala krytyki odbija się od ich drzwi i nie dociera do nich, tak jak odpowiedzialność którą ponoszą za swe decyzje.

Dla nas kibiców są śmiesznymi prostaczkami, którzy boją się przyszłości, w którą nie potrafią zajrzeć. Zapewne nie chodzą na mecze i nie wiedzą, że kibic to nie zwyrodnialec a człowiek, który ma rodzinę, szkołę, pracę. Dla którego mecz to przeżycie, hobby, czas wolny czy spotkanie ze znajomymi. Zablokowanie wejścia na stadion olbrzymiej zorganizowanej grupy kibiców, to jak grzebanie kijem w mrowisku. Przecież rozwścieczony tłum może nie tylko zdewastować okolice stadionu, ale również wyjść na „miasto”. Dopiero wtedy media mogą mieć pożywkę i w świat roznieść wici o tym jak radzimy sobie na stadionach na 50 dni przed Euro.

Jakże pięknie było by wpuścić Lechitów, całą olbrzymią fantastyczną grupę, choćby po to, by obejrzała porażkę swojego zespołu. Przecież Oni za to zapłacili .. pozwólmy im .. mają do tego prawo.

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn

4 komentarze

  1. Dzięki za tą stronkę Pozdrowienia dla Wszystkich Polecam ten wpis

  2. Luigi

    Strasznie pracowici tam w Poznaniu. W soboty chodzą do pracy… co tym! Nawet do szkoły chodzą!

  3. graw

    a jednak!! super będzie kolejorz na trybunach .. to się pośpiewa oj pośpiewa!! złamały się prostaki i jest pozwolenie!!

Dodaj komentarz