Facebook Gplus RSS
Home Blog o Legii Mc Donalds Arena, T-Mobile Arena oraz Fortuna na koszulkach Legii
formats

Mc Donalds Arena, T-Mobile Arena oraz Fortuna na koszulkach Legii

Published on 23 września 2013

Według portalu Fakt.pl „Legia zgarnie Fortunę”. To była niezła informacja, niezły news i w końcu ktoś coś powiedział o nowej perspektywie na nowe lata. Niby co to obchodzi zwykłego kibica? A jednak.

Zacznę od koszulek i nowego sponsora na koszulkach. Mówi się, by nie narzekać na coś, bo może być jeszcze gorzej. Tak mogłoby być tym razem. Dużo ludzi kupiło nowe koszulki z wielkim Logo Active Jet. Część z nich narzekała, że logo jest wielkie, „wsiurskie” nie kojarzy się ze sportem, oraz, że najgorsze na świecie. Wg. Fakt.pl:

„Stołeczny klub wynegocjował dla siebie bajeczny kontrakt. Umowa będzie obowiązywała minimum trzy lata i gwarantowała klubowi 5 milionów złotych za sezon plus drugie tyle jeśli Legia  zdobędzie mistrzostwo Polski, Puchar Polki i awansuje do Ligi Mistrzów.”

W tej chwili wszystko jasne Fortuna pojawi się od 2014 roku na koszulkach Legionistów. Spora kasa dla klubu, co chyba powinno wszystkich cieszyć. No ale jest coś za coś. Ci którzy chcą dać taką kasę to bukmacherzy, konkretnie zakłady bukmacherskie Fortuna. Niby nic, a jednak wrzuciłem szybko nowe logo na nowe koszulki i tak to wygląda:

Koszulki Legii Warszawa nowy sponsor fortuna

Powyższa kompilacja jest już przeszłością. Stare koszulki jeszcze będą używane do końca roku – można zobaczyć je w artykule Nowe koszulki Legii Warszawa. Nowością również byłaby kolektura/kolektury zakładów bukmacherskich na stadionie. Ciekawa sprawa, zapewne sporo osób zostawiłoby parę złotówek bezpośrednio przed meczem, zamiast wrzucić do puszek „na oprawę”.

Drugą sprawą jest nazwa stadionu. Te same źródło pisze:

… W czerwcu nazwa stadionu, Pepsi Arena, nie będzie już obowiązywać… W grze jest sześć wielkich, międzynarodowych firm m.in. McDonald’s i T-Mobile. Rozmowy trwają, a ich finalizacja nastąpi najwcześniej w listopadzie.

Czyli w czerwcu 2014r. dowiemy się co zawiśnie przed wejściem na Żyletę, oraz co będzie widoczne z mostu Łazienkowskiego. Wielka szkoda, że tylko dwie nazwy padły w tym artykule. T-mobile – bardzo atrakcyjna, poważna i znana w Europie. Jest przecież O2 Arena, Orange Arena, czemu w Stolicy Polski w Warszawie nie miałaby być T-mobile Arena? Jestem za. Jestem również za Mc Donalds Arena. Na przekór wszystkim, którzy śmiali się z nazwy Pepsi Arena. Pamiętam, jak nie kończyły się narzekania na nazwę Pepsi i na logo, jaki to był dla tych ludzi wstyd. Po roku maruderzy umilkli i wszyscy o tym zapomnieli. Piekło Pepsi Arena nie jest takie złe, bo daje kasę Legii Warszawa. Teraz nikt by nie zapomniał, przeszło by to do historii. Również na szybko przygotowałem wizualizację takiego stadionu:

Stadion Legii Warszawa nowy sponsor MC Donalds

Nazwa śmiesznie wygląda, niby nie kojarzy się ze sportem, a dla wielu jest to wróg numer jeden. Cóż i tak większość po imprezce kończy na burgerze w Mc Donaldzie, a frytki są najlepsze na świecie. Ludzie raczej dzielą się na tych co wstydzą się przyznać, że jedzą w Donaldzie, oraz tych co śmiało mówią, że jedzą. Tylko niewiele osób nie jada w „maku”. Mimo wszystko w tej chwili są to ploty:

Fakt i wszystko jasne… Wielu ludzi tak mówi, a jednak informacja z 23 września potwierdziła się, czyli jednak ktoś sypnął informacją.

Okazuje się, że jednak nowym sponsorem od 2014r. będzie właśnie Fortuna, kontrakt podpisany 07 Listopada 2013r. na trzy lata. Nowe koszulki wyglądają o wiele lepiej niż na mojej wizualizacji, na szczęście nie trzeba było wrzucać tła i logo nowego sponsora będzie spokojne i nie będzie rzucało sie w oczy tak jak ActiveJet. Uff…

Tak to będzie wyglądało:

Nowe koszulki Legii Warszawa od 2014r

znalezione na FB Legia.com

Nowe koszulki Legii Warszawa logo Fortuna

fot. znaleziona na FB Legia.com

Przyznam, że nie wygląda to kiepsko i bardzo chętnie nabędę taką koszulkę.

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn

2 komentarze

  1. karolek

    srutututu peczek drutu:) ja nie jadam tam!!!!

    • jasne, jasne… Nie jadasz tam, jak każdy. Ale jak przychodzi kac, czy wiesz, że będziesz miał dobrą bibkę to nie odmówisz Royala, czy Wieśmaka albo Big Maca 😀

Dodaj komentarz