Facebook Gplus RSS
Home Blog o Legii Narodowy piknik Legii i Papa Babacar Diaware
formats

Narodowy piknik Legii i Papa Babacar Diaware

Published on 17 kwietnia 2012

Spotkanie Legii z Sevillą na Stadionie Narodowym odbyło się.

Było takie jak trybuny, niepełne, nużące, pachnące nowością i obce.

Większość kibiców stanowiły pazie z dziećmi. Pojawiła się niezbyt powalająca grupa kibicowska wspierająca zespół, starająca pokrzykiwać znajome przyśpiewki oraz ludzie ubrani na czarno i stewardzi z policją. Doping ładnie się odbijał od zamkniętej membrany dachu ale dobre brzmienie można było poczuć jedynie stojąc wraz z  ferajną na „pięterku”, z którego ledwo co widać było numery piłkarzy. Legia zasłużyła sobie na wynik 0:2 choć mogło być inaczej, ponieważ mocno pachniało remisem i hotdogami. Niestety Blanco zawiódł nie wykorzystując rzutu karnego i to chyba było wszystko co mogła Legia pokazać na boisku.

Pokazał za to bardzo dużo nowych zawodników Maciej Skorża. Dzięki trenerowi chłopaki będą mogli zapisać sobie w curriculum vitae mecz z europejską drużyną. Kuba Szumski grający na bramce może wpisać, że tylko dwie bramki puścił. Konrad Jałocha wpuszczony na 5 minut za Kubę około 6 kontaktów z piłką. Ale również grał i Albert Bruce, który mógł grać od początku zamiast zmieniać Rzeźniczaka bo pokazał ciekawe kocie ruchy. Grali również Mateusz Cichocki, Michał Efir, Daniel Łukasik, Dominik Furman i Bartek Żurek.

Niestety na całym stadionie był całkowity zakaz palenia oraz picia alkoholu, używania pirotechniki i niestety był on nagminnie łamany. Jeśli mecz ten miał być sprawdzianem przed Euro to został on oblany. Powinny być zrobione palarnie i postawione budy z piwami bo wnoszenie własnych używek na stadion nigdy się nie skończy.

. . . ..   z uwagi na pozostający pomeczowy senny letarg … . jutro będzie dokończenie artykułu wraz z atrakcyjnymi fotkami, zatem gorąco zapraszamy..

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn

3 komentarze

  1. graw

    pokazanie faka na narodowym uchwycone w kamerze i pokazane w TV, puszczone na telebimach i złapane aparatem? bezcenne … :-)nawet niska jakość mnie nie zraża 😀

  2. Ali

    pokazanie faka na narodowym – bezcenne

  3. Maru

    czekam na wiecej !!

Dodaj komentarz