Facebook Gplus RSS
Home Blog o Legii Obawa przed meczem Legia Lech 18 Maj 2013r oraz memy i komiksy na rozluźnienie!
formats

Obawa przed meczem Legia Lech 18 Maj 2013r oraz memy i komiksy na rozluźnienie!

Published on 16 maja 2013

Zapewne wiele osób nie może doczekać się sobotniego meczu na Legii. Cały piłkarski kraj tego dnia będzie spoglądał na to spotkanie z trybun Legii Warszawa lub oczami kamer telewizyjnych. 18 Maj 2013r. godzina 13:30 będę tam, będę dopingował z całych sił.

Już niedługo. To już za parę chwil odwiedza nas Lech Poznań. Zespół nie byle jaki, ze świetną passą w ostatnich meczach. Jedyny, który jest prawdziwym zagrożeniem dla Legionistów, prezentujący naprawdę ciekawy futbol. Im bliżej meczu, tym coraz częściej łapię się na tym, że to już nie zdenerwowanie siedzi we mnie, a zwyczajna obawa. Tak, przyznam się, boję się tego meczu, tego wyniku. Część z Was może pomyśleć, że to nie wypada, że Legia wygra, a może nawet, że jestem niedowiarkiem czy „boidudkiem„. Nic z tych rzeczy, moja obawa, bo to nie jest strach, jest naturalnym odruchem. Martwię się, zależy mi, więc automatycznie niepokoję się.

Legia Warszawa to mocny zespół kiedy gra w piłkę i kiedy jej zależy. A nie kiedy wychodzi na boisko i liczy, że ktoś coś strzeli. Często wydaje mi się, że nie zawsze traktuje przeciwnika poważnie. W najbliższym spotkaniu musi pokazać klasę i zrobić 120% normy. Ostatni mecz z Jagiellonią był dla mnie ciekawym zjawiskiem bo właśnie na boisku w Białymstoku zawodnicy dali z siebie te 120%. Po męczarniach w Pucharze Polski, o czym pisałem na Blogu, nagle Legioniści zaskoczyli i pokazali piłkę, którą powinni grać w każdym spotkaniu. Zatem jeśli chimeryczna Legia zagra podobnie jak z Jagiellonią, to będzie już sukces. Nie ma się co jednak cieszyć bo Lech Poznań nie jest Jagiellonią i potrafi strzelać kapitalne bramki, jest również o klasę lepszym zespołem.

W mediach oczywiście dużo pisze się o tym, który zespół jest lepszy, który ile i komu strzelił bramek, wszystko to będzie przed spotkaniem wyzerowane i zwycięży ta drużyna, która jest lepsza. Taką mam nadzieję i chcę wierzyć, że będzie to Legia Warszawa. Nie patrzę w przeszłość i nie liczę ile razy Legia zwyciężyła nad Lechem. Nie interesuje mnie, że Legioniści ograli Lecha na stadionie Miejskim w Poznaniu. Bez sensu jest spekulowanie, że Lech jest osłabiony bo nie zagra Tonev czy Linetti. W Legii nie zagra Ljuboja i jakoś Lech Poznań nie świętuje zwycięstwa. Nie będę się również cieszył, gdy Legia zremisuje to spotkanie.

Jeśli Legioniści nie pojadą Lecha i przegrają to nie wyobrażam sobie, że Legia zdobędzie tytuł. Oczywiście nic nie będzie jeszcze przesądzone i różnica punktów będzie niewielka, do odrobienia. Ale chyba już nie dla Legii. Jest szansa, że Śląsk Wrocław jeszcze namiesza w dwóch ostatnich kolejkach, mimo to jestem zdania, że jest to mecz o Mistrza Polski. Czyli jak to gdzieś już ktoś napisał gra o tron, lub derby Polski.

Pisałem już wielokrotnie, że dopóki Legia nie zdobędzie mistrza, nie uwierzę do ostatniej chwili. Po zeszłym sezonie wyczerpało mi się zaufanie. W zeszłym sezonie powiedziałem sobie, że koniec z Żyletą. Dopóki Legia nie zdobędzie mistrza nie kupię karnetu. Zastanawiam się również, czy jest sens chodzić na wszystkie mecze dla zespołu, który przegrywa w ostatniej chwili. Nie wiem czy nie lepiej będzie pójść jak piknik na jakieś ważne mecze z fajną atmosferą, bo ile można poświęcać czasu dla drużyny, która w najważniejszych momentach nie potrafi dać z siebie wszystkiego?

Trochę to dziwne ale prawdziwe. Karnety drożeją, coraz mniej dzięki nim można oglądać meczy na Łazienkowskiej. Piwa na stadionie nie sprzedają. To idzie w złym kierunku.

Zobaczymy czy wilk taki straszny jak go malują. Na koniec dla rozluźnienia moich negatywnych myśli parę memów o Lechu Poznań:

Mem Lech Poznań

Mem Lech Poznań

Kibice Lecha memy

Lech Poznań memy

Legia Lech obrazekLech Poznań memy

Lech Poznań memy

Lech Poznań memy

Lech Poznań memy komiksy

Lech Poznań Memy

znalezione na Demotywatory.pl

W następnym miesiącu pewnie o tej porze wszyscy jednak zapomną o rywalizacji Legii z Lechem i pozostanie odwołać się do poniższego komiksu:

Lech Poznań Komiksy

Jeśli masz jakiegoś mema, który pasuje do powyższej galerii podeślij na maila redakcja@….pl

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn

Dodaj komentarz