Facebook Gplus RSS
Home Terminarz Ekstraklasy 2012 – 2013

Terminarz Ekstraklasy 2012 – 2013

Kolejka 1
Jagiellonia Białystok 2-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 18 sierpnia, 13:30
Lech Poznań 4-0 Ruch Chorzów 18 sierpnia, 18:00
Lechia Gdańsk 1-3 Polonia Warszawa 20 sierpnia, 18:30
Legia Warszawa  4-0 Korona Kielce  19 sierpnia, 17:00
Piast Gliwice 1-2 Górnik Zabrze 17 sierpnia, 20:30
Pogoń Szczecin 4-0 Zagłębie Lubin 17 sierpnia, 18:00
Widzew Łódź 2-1 Śląsk Wrocław 18 sierpnia, 15:45
Wisła Kraków 2-1 GKS Bełchatów 19 sierpnia, 14:30
Kolejka 2
GKS Bełchatów 0-2 Legia Warszawa 26 sierpnia, 17:00
Jagiellonia Białystok 1-1 Górnik Zabrze 24 sierpnia, 20:30
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-1 Wisła Kraków 25 sierpnia, 13:30
Pogoń Szczecin 0-2 Lechia Gdańsk 27 sierpnia, 18:30
Polonia Warszawa 1-2 Lech Poznań 25 sierpnia, 18:00
Śląsk Wrocław 2-0 Korona Kielce 26 sierpnia, 14:30
Widzew Łódź 2-0 Ruch Chorzów 25 sierpnia, 15:45
Zagłębie Lubin 2-1 Piast Gliwice 24 sierpnia, 18:00
Kolejka 3
Jagiellonia Białystok 0-0 Zagłębie Lubin 1 września, 18:00
Korona Kielce 0-1 Lechia Gdańsk 1 września, 13:30
Lech Poznań 0-0 Górnik Zabrze 2 września, 14:30
Legia Warszawa 3-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 3 września, 18:30
Piast Gliwice 1-0 Pogoń Szczecin 31 sierpnia, 18:00
Śląsk Wrocław 1-0 Ruch Chorzów 2 września, 17:00
Widzew Łódź 1-0 GKS Bełchatów 1 września, 15:45
Wisła Kraków 1-3 Polonia Warszawa 31 sierpnia, 20:30
Kolejka 4
GKS Bełchatów 0-1 Lech Poznań 17 września, 18:30
Górnik Zabrze 2-2 Legia Warszawa 16 września, 17:00
Lechia Gdańsk 1-2 Piast Gliwice 15 września, 15:45
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-1 Śląsk Wrocław 14 września, 18:00
Pogoń Szczecin 2-0 Wisła Kraków 14 września, 20:45
Polonia Warszawa 1-1 Jagiellonia Białystok 15 września, 13:30
Ruch Chorzów 1-1 Korona Kielce 15 września, 18:00
Zagłębie Lubin 0-1 Widzew Łódź 16 września, 14:30
Kolejka 5
Jagiellonia Białystok 0-2 Piast Gliwice 22 września, 13:30
Korona Kielce 2-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 21 września, 18:00
Lech Poznań 1-1 Pogoń Szczecin 23 września, 17:00
Legia Warszawa 1-1 Polonia Warszawa 21 września, 20:30
Ruch Chorzów 2-1 Zagłębie Lubin 22 września, 15:45
Śląsk Wrocław 2-1 GKS Bełchatów 23 września, 14:30
Widzew Łódź 1-1 Górnik Zabrze 24 września, 18:30
Wisła Kraków 1-0 Lechia Gdańsk 22 września, 18:00
Kolejka 6
GKS Bełchatów 1-1 Korona Kielce 29 września, 13:30
Górnik Zabrze 4-1 Śląsk Wrocław 30 września, 14:30
Lechia Gdańsk 2-0 Lech Poznań 30 września, 17:00
Piast Gliwice 2-0 Wisła Kraków 1 października, 18:30
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-2 Ruch Chorzów 28 września, 18:00
Pogoń Szczecin 1-1 Jagiellonia Białystok 29 września, 15:45
Polonia Warszawa 3-1 Widzew Łódź 28 września, 20:45
Zagłębie Lubin 2-2 Legia Warszawa 29 września, 18:00
Kolejka 7
Jagiellonia Białystok 0-2 Lechia Gdańsk 8 października, 18:30
Korona Kielce 1-0 Zagłębie Lubin 6 października, 13:30
Lech Poznań 4-0 Piast Gliwice 6 października, 18:00
Legia Warszawa 2-1 Wisła Kraków 5 października, 20:45
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-3 Górnik Zabrze 6 października, 15:45
Ruch Chorzów 2-1 GKS Bełchatów 5 października, 18:00
Śląsk Wrocław 2-1 Polonia Warszawa 7 października, 17:00
Widzew Łódź 1-3 Pogoń Szczecin 7 października, 14:30
Kolejka 8
GKS Bełchatów 2-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 20 października, 13:30
Górnik Zabrze 2-0 Korona Kielce 19 października, 18:00
Lechia Gdańsk 2-3 Śląsk Wrocław 21 października, 14:30
Piast Gliwice 1-2 Widzew Łódź 20 października, 15:45
Pogoń Szczecin 0-3 Legia Warszawa 22 października, 18:30
Polonia Warszawa 2-1 Ruch Chorzów 21 października, 17:00
Wisła Kraków 0-0 Jagiellonia Białystok 20 października, 18:00
Zagłębie Lubin 0-1 Lech Poznań 19 października, 20:45
Kolejka 9
GKS Bełchatów 0-5 Polonia Warszawa 27 października, 15:55
Korona Kielce 2-1 Pogoń Szczecin 27 października, 13:45
Lech Poznań 0-2 Jagiellonia Białystok 27 października, 18:00
Legia Warszawa 3-2 Piast Gliwice 28 października, 17:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-3 Lechia Gdańsk 26 października, 18:00
Ruch Chorzów 0-0 Górnik Zabrze 29 października, 18:30
Śląsk Wrocław 0-2 Zagłębie Lubin 28 października, 14:30
Widzew Łódź 1-2 Wisła Kraków 26 października, 20:45
Kolejka 10
Górnik Zabrze 2-0 GKS Bełchatów 2 listopada, 18:00
Jagiellonia Białystok 2-2 Widzew Łódź 3 listopada, 18:00
Lechia Gdańsk 1-2 Legia Warszawa 4 listopada, 14:30
Piast Gliwice 1-3 Ruch Chorzów 3 listopada, 13:30
Pogoń Szczecin 0-3 Śląsk Wrocław 5 listopada, 18:30
Polonia Warszawa 2-0 Korona Kielce 4 listopada, 17:00
Wisła Kraków 0-1 Lech Poznań 2 listopada, 20:45
Zagłębie Lubin 1-2 Podbeskidzie Bielsko-Biała 3 listopada, 15:45
Kolejka 11
GKS Bełchatów 0-1 Pogoń Szczecin 12 listopada, 18:30
Górnik Zabrze 0-2 Zagłębie Lubin 11 listopada, 14:30
Korona Kielce 1-1 Wisła Kraków 11 listopada, 17:00
Legia Warszawa 1-2 Jagiellonia Białystok 10 listopada, 18:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-1 Polonia Warszawa 10 listopada, 13:30
Ruch Chorzów 0-1 Lechia Gdańsk 9 listopada, 18:00
Śląsk Wrocław 1-3 Piast Gliwice 10 listopada, 15:45
Widzew Łódź 0-1 Lech Poznań 9 listopada, 20:45
Kolejka 12
Jagiellonia Białystok 0-0 Korona Kielce 17 listopada, 15:45
Lech Poznań 1-3 Legia Warszawa 18 listopada, 14:30
Lechia Gdańsk 2-0 Widzew Łódź 16 listopada, 20:45
Piast Gliwice 1-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała 17 listopada, 13:30
Pogoń Szczecin 1-0 Ruch Chorzów 19 listopada, 18:30
Polonia Warszawa 1-1 Górnik Zabrze 17 listopada, 19:35
Wisła Kraków 1-0 Śląsk Wrocław 18 listopada, 17:00
Zagłębie Lubin 1-0 GKS Bełchatów 16 listopada, 18:00
Kolejka 13
GKS Bełchatów 1-1 Lechia Gdańsk 24 listopada, 13:30
Górnik Zabrze 0-0 Pogoń Szczecin 24 listopada, 18:00
Korona Kielce 4-0 Piast Gliwice 23 listopada, 18:00
Legia Warszawa 1-0 Widzew Łódź 23 listopada, 20:45
Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-3 Lech Poznań 26 listopada, 18:30
Polonia Warszawa 0-1 Zagłębie Lubin 24 listopada, 15:45
Ruch Chorzów 1-2 Wisła Kraków 25 listopada, 17:00
Śląsk Wrocław 3-3 Jagiellonia Białystok 25 listopada, 14:30
Kolejka 14
Jagiellonia Białystok 2-2 GKS Bełchatów 30 listopada, 18:00
Lech Poznań 0-3 Śląsk Wrocław 30 listopada, 20:45
Lechia Gdańsk 2-2 Zagłębie Lubin 2 grudnia, 14:30
Legia Warszawa 3-0 Ruch Chorzów 2 grudnia, 17:00
Piast Gliwice 1-1 Polonia Warszawa 3 grudnia, 18:30
Pogoń Szczecin 2-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 grudnia, 13:30
Widzew Łódź 1-0 Korona Kielce 1 grudnia, 15:45
Wisła Kraków 1-3 Górnik Zabrze 1 grudnia, 18:00
Kolejka 15
GKS Bełchatów 1-3 Piast Gliwice 8 grudnia, 13:30
Górnik Zabrze 2-0 Lechia Gdańsk 8 grudnia, 18:00
Korona Kielce 0-1 Lech Poznań 9 grudnia, 17:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-2 Widzew Łódź 9 grudnia, 14:30
Polonia Warszawa 2-0 Pogoń Szczecin 10 grudnia, 18:30
Ruch Chorzów 1-1 Jagiellonia Białystok 7 grudnia, 18:00
Śląsk Wrocław 1-0 Legia Warszawa 7 grudnia, 20:45
Zagłębie Lubin 4-1 Wisła Kraków 8 grudnia, 15:45
Kolejka 16
GKS Bełchatów 0-0 Wisła Kraków 24 lutego, 14:30
Górnik Zabrze 1-0 Piast Gliwice 25 lutego, 18:30
Korona Kielce 3-2 Legia Warszawa 23 lutego, 18:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała 4-0 Jagiellonia Białystok 23 lutego, 13:30
Polonia Warszawa 1-1 Lechia Gdańsk 22 lutego, 20:45
Ruch Chorzów 0-4 Lech Poznań 24 lutego, 17:00
Śląsk Wrocław 2-1 Widzew Łódź 23 lutego, 15:45
Zagłębie Lubin 3-0 Pogoń Szczecin 22 lutego, 18:00
Kolejka 17
Górnik Zabrze 1-2 Jagiellonia Białystok 3 marca, 17:00
Korona Kielce 1-1 Śląsk Wrocław 3 marca, 14:30
Lech Poznań 0-1 Polonia Warszawa 1 marca, 20:45
Lechia Gdańsk 1-1 Pogoń Szczecin 1 marca, 18:00
Legia Warszawa 0-0 GKS Bełchatów 2 marca, 18:30
Piast Gliwice 1-1 Zagłębie Lubin 2 marca, 15:45
Ruch Chorzów 3-0 Widzew Łódź 2 marca, 13:30
Wisła Kraków 0-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała 4 marca, 18:30
Kolejka 18
GKS Bełchatów 0-0 Widzew Łódź 9 marca, 13:30
Górnik Zabrze 0-1 Lech Poznań 10 marca, 17:00
Lechia Gdańsk 3-2 Korona Kielce 11 marca, 18:30
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-2 Legia Warszawa 8 marca, 20:45
Pogoń Szczecin 0-2 Piast Gliwice 10 marca, 14:30
Polonia Warszawa 1-2 Wisła Kraków 9 marca, 18:00
Ruch Chorzów 1-1 Śląsk Wrocław 9 marca, 15:45
Zagłębie Lubin 2-1 Jagiellonia Białystok 8 marca, 18:00
Kolejka 19
Jagiellonia Białystok 2-0 Polonia Warszawa 15 marca, 18:00
Korona Kielce 2-1 Ruch Chorzów 16 marca, 13:30
Lech Poznań 0-0 GKS Bełchatów 16 marca, 18:00
Legia Warszawa 3-0 Górnik Zabrze 15 marca, 20:45
Piast Gliwice 2-0 Lechia Gdańsk 18 marca, 18:30
Śląsk Wrocław 1-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 17 marca, 14:30
Widzew Łódź 0-0 Zagłębie Lubin 16 marca, 15:45
Wisła Kraków 2-0 Pogoń Szczecin 17 marca, 17:00
Kolejka 20
GKS Bełchatów 1-0 Śląsk Wrocław 30 marca, 15:45
Górnik Zabrze 3-1 Widzew Łódź 28 marca, 20:30
Lechia Gdańsk 0-0 Wisła Kraków 1 kwietnia, 16:00
Piast Gliwice 1-1 Jagiellonia Białystok 30 marca, 13:30
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-1 Korona Kielce 28 marca, 18:00
Pogoń Szczecin 0-2 Lech Poznań 1 kwietnia, 18:30
Polonia Warszawa 1-2 Legia Warszawa 30 marca, 18:00
Zagłębie Lubin 2-3 Ruch Chorzów 1 kwietnia, 13:30
Kolejka 21
Jagiellonia Białystok 1-0 Pogoń Szczecin 6 kwietnia, 13:30
Korona Kielce 1-0 GKS Bełchatów 7 kwietnia, 14:30
Lech Poznań 4-2 Lechia Gdańsk 5 kwietnia, 20:45
Legia Warszawa 2-0 Zagłębie Lubin 6 kwietnia, 18:00
Ruch Chorzów 1-3 Podbeskidzie Bielsko-Biała 5 kwietnia, 18:00
Śląsk Wrocław 2-1 Górnik Zabrze 6 kwietnia, 15:45
Widzew Łódź 3-2 Polonia Warszawa 8 kwietnia, 18:30
Wisła Kraków 1-2 Piast Gliwice 7 kwietnia, 17:00
Kolejka 22
Pogoń Szczecin 1-1 Widzew Łódź 12 kwietnia, 18:00
Zagłębie Lubin 2-1 Korona Kielce 12 kwietnia, 20:45
GKS Bełchatów 0-3 Ruch Chorzów 13 kwietnia, 13:30
Polonia Warszawa 2-2 Śląsk Wrocław 13 kwietnia, 15:45
Wisła Kraków 1-2 Legia Warszawa 13 kwietnia, 18:00
Górnik Zabrze 0-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 14 kwietnia, 14:30
Lechia Gdańsk 2-3 Jagiellonia Białystok 14 kwietnia, 17:00
Piast Gliwice 0-3 Lech Poznań 15 kwietnia, 18:30
Kolejka 23
Widzew Łódź 1-1 Piast Gliwice 19 kwietnia, 18:00
Korona Kielce 1-0 Górnik Zabrze 19 kwietnia, 20:45
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-1 GKS Bełchatów 20 kwietnia, 13:30
Legia Warszawa 3-1 Pogoń Szczecin 20 kwietnia, 18:15
Jagiellonia Białystok 2-2 Wisła Kraków 20 kwietnia, 15:45
Śląsk Wrocław 1-1 Lechia Gdańsk 21 kwietnia, 14:30
Lech Poznań 3-1 Zagłębie Lubin 21 kwietnia, 17:00
Ruch Chorzów 2-1 Polonia Warszawa 22 kwietnia, 18:30
Kolejka 24
Pogoń Szczecin 2-1 Korona Kielce 26 kwietnia, 18:00
Wisła Kraków 1-0 Widzew Łódź 26 kwietnia, 20:45
Polonia Warszawa 0-1 GKS Bełchatów 27 kwietnia, 13:30
Lechia Gdańsk
1-2 Podbeskidzie Bielsko Biała
27 kwietnia, 15:45
Piast Gliwice 0-0 Legia Warszawa 27 kwietnia, 18:00
Zagłębie Lubin 4-0 Śląsk Wrocław 28 kwietnia, 14:30
Górnik Zabrze 2-0 Ruch Chorzów 28 kwietnia. 17:00
Jagiellonia Białystok 0-1 Lech Poznań 29 kwietnia, 18:30
Kolejka 25
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-1 KGHM Zagłębie Lubin 03 maja, 18:00
Korona Kielce 1-1 Polonia Warszawa 03 maja, 20:45
Widzew Łódź 3-0 Jagiellonia Białystok 04 maja, 13:30
Śląsk Wrocław 1-0 Pogoń Szczecin 04 maja, 15:45
Ruch Chorzów 1-2 Piast Gliwice 04 maja, 18:00
Legia Warszawa 1-0 Lechia Gdańsk 05 maja, 14:30
Lech Poznań 1-0 Wisła Kraków 05 maja, 17:00
GKS Bechatów 2-0 Górnik Zabrze 06 maja, 18:30
Kolejka 26
Jagiellonia Białystok 0-3 Legia Warszawa 11 maja, 18:00
Lech Poznań 4-0 Widzew Łódź 10 maja, 20:45
Lechia Gdańsk 4-4 Ruch Chorzów 12 maja, 17:00
Piast Gliwice 3-2 Śląsk Wrocław 12 maja, 14:30
Pogoń Szczecin 0-1 GKS Bełchatów 11 maja, 13:30
Polonia Warszawa 2-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 10 maja, 18:00
Wisła Kraków 3-0 Korona Kielce 11 maja, 15:45
Zagłębie Lubin 1-2 Górnik Zabrze 13 maja, 18:30
Kolejka 27
GKS Bełchatów 3-2 Zagłębie Lubin 19 maj, 14:30
Górnik Zabrze 0-4 Polonia Warszawa 18 maj, 18:00
Korona Kielce 5-0 Jagiellonia Białystok 19 maj, 17:00
Legia Warszawa 1-0 Lech Poznań 18 maj, 13:30
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-2 Piast Gliwice 18 maj, 15:45
Ruch Chorzów 2-3 Pogoń Szczecin 17 maj, 18:00
Śląsk Wrocław 3-0 Wisła Kraków 17 maj, 20:45
Widzew Łódź 1-2 Lechia Gdańsk 20 maj, 18:30
Kolejka 28
Jagiellonia Białystok 0-3 Śląsk Wrocław 26 maj, 17:00
Lech Poznań 0-2 Podbeskidzie Bielsko-Biała 25 maj, 15:45
Lechia Gdańsk 1-1 GKS Bełchatów 25 maj, 13:30
Piast Gliwice 1-1 Korona Kielce 23 maj, 20:45
Pogoń Szczecin 1-0 Górnik Zabrze 26 maj, 14:30
Widzew Łódź 1-1 Legia Warszawa 24 maj, 20:45
Wisła Kraków 1-1 Ruch Chorzów 24 maj, 18:00
Zagłębie Lubin 0-0 Polonia Warszawa 27 maj, 18:30
Kolejka 29
GKS Bełchatów 1-1 Jagiellonia Białystok 30 maj, 18:00
Górnik Zabrze 0-1 Wisła Kraków 30 maj, 18:00
Korona Kielce 0-0 Widzew Łódź 30 maj, 18:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-1 Pogoń Szczecin 30 maj, 18:00
Polonia Warszawa 1-1 Piast Gliwice 30 maj, 18:00
Ruch Chorzów 0-0 Legia Warszawa 30 maj, 18:00
Śląsk Wrocław 1-1 Lech Poznań 30 maj, 18:00
Zagłębie Lubin 0-3 Lechia Gdańsk 30 maj, 18:00
Kolejka 30
Jagiellonia Białystok 1-0 Ruch Chorzów 02 czerwiec, 16:00
Lech Poznań 2-0 Korona Kielce 02 czerwiec, 16:00
Lechia Gdańsk 0-2 Górnik Zabrze 02 czerwiec, 16:00
Legia Warszawa 5-0 Śląsk Wrocław 02 czerwiec, 16:00
Piast Gliwice 2-3 GKS Bełchatów 02 czerwiec, 16:00
Pogoń Szczecin 3-1 Polonia Warszawa 02 czerwiec, 16:00
Widzew Łódź 1-2 Podbeskidzie Bielsko-Biała 02 czerwiec, 16:00
Wisła Kraków 0-1 Zagłębie Lubin 02 czerwiec, 16:00

 

ostatni update terminarza ekstraklasy na blogu: 02 Czerwiec 2013 r.

!! LEGIA WARSZAWA MISTRZEM POLSKI !!

2 komentarze

  1. Arek

    A gdzie tegoroczna rozpiska???

Dodaj komentarz