Facebook Gplus RSS
Home Blog o Legii Z Arki do Łodzi
formats

Z Arki do Łodzi

Published on 14 kwietnia 2012

Po odcumowaniu Arki z Łazienkowskiej, przegrzanej i przeładowanej smutnymi emocjami, drużyna Legii o godzinie 18:00 zawita 14 IV do łodzi na mecz z Widzewem.

Oczywistym jest,  że zespół z którym przyjdzie stoczyć batalię nie jest wyjątkowy – zajmuje jedenaste miejsce w tabeli. Niestety urok zespołów ekstraklasy sprawia, że wszyscy spinają się na Legię, wszyscy dzielnie walczą, grają mecze sezonu tylko po to, by zadać cios odwiecznemu wrogowi.

Mimo wszystko Drużyna z Warszawy ma czego się obawiać bo dla Widzewa remis byłby wyśnioną krainą. Dla Legii potwierdzeniem że maszyna nie jest wystarczająco naoliwiona i utrzymuje długo formę mistrza, który wygrywa kosztem innych. Dopiero kolejny mecz będzie prawdziwym sprawdzianem i potwierdzeniem klasy i umiejętności. Jednakże nie będzie łatwo z uwagi na zagrożenie żółtymi kartkami głównych kanonierów. Żyro, Ljuboja i Wolski jeśli zagrają i popełnią błędy nie wspomogą zespołu w ważnym przyszłym spotkaniu.

Główny admirał załogi Pan Skorża zaprosił Olka Jagiełło i Bartka Żurka na rejs do Łodzi i może sprawić niespodziankę zbierając odmienną niż do tej pory ferajnę. Oby bo chyba wszyscy zdajemy sobie sprawę, że nie można przed Leszkiem nie mieć asów w rękawie.

Jak będzie ? czas pokaże, Śląsk zremisował z Podbeskidziem więc Legia jest na „musiku”.

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn

3 komentarze

  1. graw

    No niestety, nawet ładnie strzelali ale cóż .. idą remisami po mistrza… 🙁

  2. Maru

    jak oni mogli to tak sp…..

Dodaj komentarz